Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Lokalne Smaki: sprzedaj swoje produkty online

Obrazek

Rusza akcja promocyjna BNP Paribas Food and Agro i Allegro Lokalnie. Pojawiła się możliwość sprzedaży online produktów spożywczych bez prowizji. Jak wziąć udział w akcji?

Aneta Lewandowska5 października 2021, 13:00

Sprzedaż online jest prosta

Chcąc zachęcić swoich klientów – producentów – bank BNP Paribas rusza z akcją „Lokalne Smaki”, która ma zachęcić do sprzedaży online. Jak zapewnia bank, sprzedaż produktów spożywczych przez Internet jest opłacalna i prosta – wystarczy wejść na stronę allegrolokalnie.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej Allegro Lokalnie. Tam odpowiedni formularz pozwoli na wystawienie swoich produktów.

– Internet jest coraz ważniejszym kanałem sprzedaży detalicznej – według najnowszych danych GUS w sierpniu transakcje online stanowiły już 7,9 proc. wszystkich takich zakupów. W sieci Polacy coraz częściej szukają także produktów spożywczych – mówi Bartosz Urbaniak, Szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę – Dostrzegamy ten trend i chcemy dać narzędzie pozwalające na niego odpowiedzieć naszym Klientom – producentom zdrowej żywności, wytwarzającym produkty ekologiczne z certyfikatem, ale także te tradycyjne, regionalne czy po prostu niskoprzetworzone. Brak prowizji od sprzedaży to dobra zachęta, by rozpocząć działalność w sieci, zaś tak popularna platforma jak Allegro Lokalnie to idealne miejsce, by zaprezentować się nowym klientom i zdobyć ich uwagę

Bez prowizji w październiku

Allegro Lokalnie (oraz klasyczne Allegro.pl) miesięcznie odwiedza 10 milionów potencjalnych odbiorców. Już sama widoczność oferty może zachęcić producenta. Jak informuje portal, może być to pierwszy krok na rozpoczęcie sprzedaży w Internecie.

Co należy zrobić? Po założeniu konta na platformie przechodzimy do kroku Wystaw: w kategoriach allegro lokalnie > lokalny ryneczek > produkty spożywcze, wystawiamy minimum trzy oferty swoich wyjątkowych produktów, niezależnie od tego, czy jest to produkt ekologiczny, czy regionalny, zdrowy i naturalny. W opisie ogłoszenia należy dodać tag #lokalnesmaki.

Dodatkowe plusy stanowią bezpieczne płatności online i tanie przesyłki, jak informuje portal. A to, co wyjątkowo pojawia się w akcji “Lokalne Smaki” to możliwość sprzedaży bez dodatkowych opłat. W przypadku sprzedaży produktów o łącznej wartości min. 20 zł, Allegro anuluje naliczoną prowizję. Sprzedający otrzyma również w prezencie 50 Monet, które obniżą wartość zakupów na platformie o 50 zł.

Akcja promocyjna potrwa od 3 do 26 października 2021 r., a więcej na jej temat dowiecie się tutaj.


al na podst. BNP Paribas

fot. agronomist.plPicture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)