Majątek Leppera na licytacji komorniczej

Majątek Leppera na licytacji komorniczej

Nie od dzisiaj wiadomo, że syn nieżyjącego polityka Samoobrony Andrzeja Leppera – Tomasz Lepper (39 l.) – ma problemy finansowe i popada w coraz większe długi. Do tej pory udawało mu się jednak zatrzymać majątek oraz ziemię, ale nie tym razem…

r e k l a m a

Jak się dowiedzieliśmy, syn Andrzeja Leppera, został zmuszony przekazać komornikowi swój ciągnik, który został zlicytowany wczoraj, a niebawem (bo 16 stycznia) odbędzie się także licytacja 15 ha gruntów rolnych, położonych w gminie Darłowo o łącznej wartości ponad 600 tys. zł, należących oczywiście do Tomasza Leppera.
 
Wylicytowany wczoraj ciągnik (najprawdopodobniej New Holland T7.210) osiągnął cenę 158 tys. zł (stawka wywoławcza została przebita o 30 tys. zł). Na licytację przyjechało kilkanaście osób z całej Polski. Aukcja ziemi Leppera także cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc najprawdopodobniej odbędzie się w zaplanowanym terminie.
 
Jak podaje portal se.pl, maszyna oraz ziemia idą pod młotek z powodu długów Tomasza Leppera, których narobił sobie u firm leasingowych oraz dostawców nawozów.     ag, fot. pł

Czytaj także:
Kto zabił Andrzeja Leppera? OPZZRiOR chce wznowienia śledztwa
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii