Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Mateusz Bukowski został nowym dyrektorem wielkopolskiej ARiMR

Obrazek
Stanowisko dyrektora oddziału wielkopolskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa obejmie Mateusz Bukowski. Jaką dotychczas pełnił funkcję? 
Dorota Kolasińska17 lutego 2021, 19:38
Jak poinformował wielkopolski oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Mateusz Bukowski 15 lutego br. otrzymał powołanie na stanowisko dyrektora oddziału w Poznaniu.
 
Jak podkreśla poznański oddział Agencji, nowy dyrektor zna specyfikę pracy, ponieważ jest związany z ARiMR od 17 lat. Dotychczas pełnił funkcję kierownika Biura Powiatowego oddziału Agencji w Pleszewie. Na stanowisku zastąpi Michała Zielińskiego, który niedawno objął stanowisko wojewody wielkopolskiego. O czym pisaliśmy TUTAJ. 

Nowy dyrektor poznańskiej ARiMR podkreśla, że jest wiele wyzwań na najbliższy czas, a przede wszystkim jego niedomiar, w którym oddział musi obsłużyć wszystkie wpływające wnioski, wydać decyzje i wypłacić pieniądze. Podkreśla, że w oddziale jest odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza, która może pomóc temu podołać. 

Pierwszym zadaniem nowego dyrektora będzie powołanie na stanowisko następcy, po obejmowanym przez siebie urzędzie. Oprac. dkol na podst. ARiMR/pleszew.naszemiasto.pl
Fot. Wielkopolski oddział regionalny ARiMR Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)