Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Miasteczko Jutrzenki - zielona inwestycja na Włochach

Obrazek

 

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki zlokalizowana na warszawskich Włochach to bezpieczna, komfortowa i funkcjonalna przestrzenie do życia. Szczególnymi profitami cenionymi przez klientów są nowoczesne strefy relaksu Aurec Active, w których lokatorzy mogą uprawiać sport lub wypoczywać blisko natury.

2 sierpnia 2022, 07:54

Miasteczko Jutrzenki znajduje się na warszawskich Włochach.  W komfortowych strefach Aurec Active znajdują się sale fitness i pilates oraz plenerowa siłownia. Inwestor zadbał także o kreatywną przestrzeń dla dzieci i młodzieży - stworzył edukacyjne place zabaw i strefy wodne. Dorośli odpoczną w zielonych strefach relaksu usytuowanych na dachach budynków, a seniorzy spacerując licznymi zielonymi ścieżkami. W ofercie Aurec Home znajdują się kameralne kawalerki od 38 m2 i przestronne lokale o powierzchni 90 m2  z dużymi balkonami lub ogródkami.

Mieszkańcy Miasteczka Jutrzenki mogą uprawiać własne warzywa w szklarni przed budynkiem. W Miasteczku zrobimy zakupy, zjemy ciasto i wypijemy kawę z przyjaciółmi. Niebawem powstanie także przedszkole dla najmłodszych mieszkańców. 
Zobacz plan zagospodarowania Miasteczka Jutrzenki i oferty konkretnych mieszkań. 

O Aurec Home

Aurec Home jest częścią Aurec Capital, międzynarodowej firmy z licznymi inwestycjami na rynkach europejskich. Prezesem i współwłaścicielem Aurec Home jest dobrze znany Shraga Weisman - menedżer z 25-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Aurec Home tworzy nowoczesne inwestycje zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju i idei smart home, łącząc trzy strefy podnoszące jakość życia: aktywność ruchową, wypoczynek i ekologię.

Więcej na temat Miasteczka Jutrzenki znajdziesz na stronie
https://www.miasteczkojutrzenki.pl/

 


Ważne Tematy