Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Norbert Kaczmarczyk nowym sekretarzem stanu w MRiRW

Obrazek

Minister Henryk Kowalczyk powołał dziś na stanowisko sekretarza stanu Norberta Jakuba Kaczmarczyka, Pełnomocnika Rządu do spraw Przetwórstwa i Rozwoju Rynków Rolnych. 

Aneta Lewandowska10 listopada 2021, 16:14

Nowa twarz w resorcie rolnictwa – wicepremier i minister rolnictwa Henryk Kowalczyk wręczył dziś akt powołania na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Norbertowi Jakubowi Kaczmarczykowi.

Co wiemy o nowym wiceministrze? Jest rolnikiem prowadzącym 300-ha gospodarstwo rolne. Jest również członkiem trzech sejmowych komisji, Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Edukacji, Nauki i Młodzieży.

To duży zaszczyt i odpowiedzialność – pisze na swoim profilu na Facebooku Kaczmarczyk – W przeszłości udowadniałem, że wspólna praca, wspólne cele przynoszą konkretne efekty. Dziękuję za zaufanie premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, premierowi Henrykowi Kowalczykowi oraz Ministrowi Sprawiedliwości Prokuratorowi Generalnemu Zbigniewowi Ziobro.

To kolejny powołany wiceminister w gabinecie Henryka Kowalczyka. Powołanym na początku listopada wiceministrem został Rafał Romanowski, który tym samym został zastępcą szefa MRiRW po raz trzeci w swojej karierze zawodowej. Po nim na stanowisko sekretarza stanu Kowalczyk powołał Krzysztofa Cieciórę, do tej pory wojewodę łódzkiego.

al na podst. MRiRW, Facebook
fot. MRiRW
Picture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)