Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Nowa prezes Agencji Rynku Rolnego

Obrazek

Premier Beata Szydło powierzyła pełnienie obowiązków prezesa Agencji Rynku Rolnego Annie Gut.

Bartłomiej Czekała8 grudnia 2015, 10:38

Akt nominacji na p.o. prezesa ARR wręczył Annie Gut minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel.  Będzie ona kierowała Agencją do czasu wyłonienia jej nowego szefa w drodze konkursu. Tym samym fotel prezesa stracił Radosław Szatkowski, który kierował Agencją Rynku Rolnego od 3 czerwca 2013 roku.

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach zostali także przez premier Beatę Szydło odwołani prezesi: Agencji Nieruchomości Rolnych (Leszek Świętochowski) oraz Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Andrzej Gross). W ten sposób w trzech najważniejszych agencjach rolnych zostaną wkrótce przeprowadzone konkursy na stanowisko prezesów.

oprac. bcz

Źródło: MRiRW

Fot. MRiRWPicture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)