Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

O czym piszemy w sierpniowym numerze "top agrar Polska"?

Najnowsze wydanie top agrar Polska, już jest na rynku! Szczegóły najnowszego numeru zdradza Karol Bujoczek, redaktor naczelny!

Dorota Kolasińska28 lipca 2021, 14:17

– Żniwa w trakcie – najważniejsze są teraz ceny zbóż, plony i przygotowanie ścierniska pod siew, ale i wybór odpowiedniej odmiany oraz gatunku roślin. Piszemy o tym i o wielu innych aktualnych tematach, w najnowszym wydaniu top agrar Polska 8/2021 – mówi Karol Bujoczek. Podkreśla, że teraz dla wszystkich najważniejsze są żniwa, bo to właśnie one wieńczą dzieło całorocznych wysiłków. Piszemy o cenach zbóż, prognozach na najbliższy czas, a także jakie są konsekwencje negocjacji w ramach trilogu i jaki fundament został położony pod przyszłą Wspólną Politykę Rolną. W wywiadzie Karol Bujoczek rozmawia Robertem Telusem – przewodniczącym Komisji ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi o tym, jak wspierać mniejsze i większe gospodarstwa.

Nie zabrakło także aktualnych zagadnień w dziale Uprawa i Technika. W dodatkach top bydło i top świnie pojawiły się w tym miesiącu bardzo intersujące wątki – obejrzyj film poniżej, a dowiesz się więcej! W dziale „Życie na wsi” też jest sporo informacji głównie dla Pań, ale nie tylko. Możesz przeczytać wywiad z Agnieszką Maliszewską, której poświęciliśmy strefę „Kobiety Agrobiznesu”. Zobacz film, a dowiesz się co dokładnie kryje się pod naszą sierpniową okładką.


Zamów prenumeratę!Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)