Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Debata „Piątka” top agrar Polska: Dalsze losy ustawy i jej konsekwencje dla polskiego rolnictwa

„Piątka Kaczyńskiego” - to temat, który od kilku tygodni zdominował dyskusję publiczną w polskiej polityce i wywołał ogromną falę wzburzenia na polskiej wsi. Rolnicy nie zgadzają się na procedowanie tej ustawy w Parlamencie i dają temu wyraz manifestacjami w stolicy oraz blokadami dróg w całym kraju. Jakie będą dalsze losy ustawy i jej konsekwencje dla polskiego rolnictwa? - o tym rozmawiamy teraz podczas naszej internetowej debaty!

Dominika Mulak16 października 2020, 19:29

W ubiegłym tygodniu pytaliśmy szefów związków branży mięsnej o możliwe jej konsekwencje w kształcie, w którym opuściła Sejm. Dzisiaj rozmawiamy z przedstawicielami protestujących rolników oraz reprezentantami Senatu o dalszych losach tej ustawy, jej konsekwencjach dla branży w brzmieniu ustalonym przez senatorów oraz dalszych planach rolniczych protestów w całym kraju.

Zaproszenie redaktora naczelnego top agrar Polska Karola Bujoczka do udziału w debacie przyjęli:

  • Wiktor Szmulewicz – prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych
  • Michał Kołodziejczak – lider AgroUnii, jeden z organizatorów rolniczych protestów
  • Jacek Zarzecki, prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, członek Komitetu Protestacyjnego
  • Józef Łyczak – senator RP z ramienia PiS.
  • Jacek Bogucki – senator z ramienia PiS.

Zachęcamy do oglądania!
Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)