Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Debata „Piątka dla zwierząt – skutki ustawy dla hodowców i branży mięsnej”

Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt, zwana potocznie „Piątką dla zwierząt” wywołała istną burzę w całej branży rolnej. Rolnicy protestują, politycy dyskutują, a co o potencjalnych skutkach tej ustawy sądzą przedstawiciele branżowych związków i organizacji rolniczych? O tym rozmawiamy teraz podczas naszej internetowej debaty.

Bartłomiej Czekała7 października 2020, 20:17

Ile może stracić polski eksport drobiu i wołowiny? Gdzie rolnicy będą mogli sprzedawać bydło mięsne? Jakie skutki ekonomiczne dla polskich gospodarstw wywoła „Piątka dla zwierząt”? Jaki plan działania mają organizacje branżowe, by przekonać parlamentarzystów do zmian w projekcie tej ustawy? Ile na tej ustawi straci branża mięsna? Na te i wiele innych pytań będziemy chcieli usłyszeć odpowiedzi od naszych gości. A zaproszenie do udziału w tej debacie pt. „Piątka dla zwierząt – skutki ustawy dla hodowców i branży mięsnej” przyjęli:

  • Dariusz Goszczyński – dyrektor Krajowej Rady Drobiarskiej – Izby Gospodarczej
  • Jacek Zarzecki – prezes Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego
  • Jerzy Wierzbicki – prezes Polski Związek Producentów Bydła Mięsnego
  • Witold Choiński – prezes Związku Polskie Mięso

Moderatorem dyskusji będzie redaktor naczelny top agrar Polska Karol Bujoczek. Transmisja naszej debaty odbędzie się w środę 7. października o godz. 18:00 na naszym profilu na Facebook’u. Zachęcamy do oglądania!

Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)