Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Polscy agroprzedsiębiorcy chcą zawojować Meksyk

Obrazek

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz BZ WBK zapraszają branżę spożywczą na misję handlową do Meksyku.

dr Piotr Łuczak6 kwietnia 2017, 15:26

Bank Zachodni WBK oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu zapraszają na misję handlową. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich firm z branży spożywczej, które są zainteresowane rozpoznaniem swoich szans biznesowych na rynku meksykańskim.

Misja towarzyszyć będzie oficjalnej wizycie władz państwowych w Meksyku. Podczas misji, która potrwa od 22 do 26 kwietnia br., odbędzie się Polsko-Meksykańskie Forum Biznesowe oraz spotkania B2B z potencjalnymi kontrahentami.

Więcej informacji o samej misji na stronie PAIiH, a zgłoszenia można przesyłać do 7 kwietnia br. na adres: id@bzwbk.pl lub poprzez formularz na stronie.

Organizatorzy i partnerzy misji handlowej do Meksyku zachęcają również do uczestnictwa w seminarium przygotowującym do misji, podczas którego zostaną omówione zagadnienia dotyczące współpracy z Meksykiem, w tym m.in. uwarunkowania prawne i polityczne prowadzenia działalności biznesowej, architektura wsparcia PAIiH, bankowe instrumenty wsparcia oraz sposoby promocji dla firm na tym rynku.

Seminarium odbędzie się 10 kwietnia br. w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przy ul. Bagatela 12 o godz. 9:00. Zgłoszenia na seminarium są przyjmowane pod adresem meksyk@paiz.gov.pl.

Organizatorzy zaznaczają, że przesłanie zgłoszeń nie jest równoznaczne z udziałem w misji i spotkaniu. Potwierdzenie uczestnictwa będzie przekazywane drogą mailową.

Opr. pł na podstawie informacji BZ WBK

fot. freeimages/Juan ArellanoPicture of the author
Autor Artykułu:dr Piotr Łuczak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)