Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Polskie produkty mleczarskie będą eksportowane do Indonezji

Obrazek

Główny Lekarz Weterynarii poinformował, że kolejne polskie zakłady mleczarskie uzyskały pozytywną opinię władz Indonezji i będą mogły rozpocząć eksport swoich produktów w ten rejon świata.

Aleksandra Galus19 sierpnia 2016, 11:21

Po przeprowadzonej kontroli monitorującej zgłoszonych polskich zakładów mleczarskich została wydana pozytywna opinia i dostawcy ci otrzymali „country approval”. Dzięki temu będzie możliwe uruchomienie współpracy polsko-indonezyjskiej w dziedzinie mleczarstwa.

Aplikacje nowych zakładów starających się o uprawnienia mogą być składane na bieżąco. Dokumenty te powinny być dostarczane w oryginale w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej i przekazane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii za pośrednictwem Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do Głównego Inspektoratu Weterynarii – informuje Główny Lekarz Weterynarii.   agPicture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)