Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Polskie rolnictwo za 20 lat według Rafała Romanowskiego z MRiRW

Obrazek

Podczas konferencji w Białymstoku na temat WPR paneliści debatowali o polskim rolnictwie w bliższej i dalszej perspektywie. Zapytaliśmy Rafała Romanowskiego, sekretarza w MRiRW jak według niego będą wyglądać polskie gospodarstwa za 15-20 lat. Czy pozostanie miejsce dla małych producentów? Zobacz wywiad!

Dorota Kolasińska7 kwietnia 2022, 14:13
Trwa debata na temat wdrażania Zielonego Ładu i strategii "od pola do stołu" do polskich gospodarstw. Jak one będą wyglądać za 20 lat po reformie? Zdania są różne, ale jedno jest pewne, czekają nas spore zmiany. Rolnicy będą musieli wdrożyć techniki, które mają na celu osiągnięcie zrównoważoności z uwzględnieniem ochrony przyrody i klimatu. Poruszono te tematy podczas konferencji w Białymstoku 31 marca br. na temat przyszłości polskiego rolnictwa. 

Przy okazji zapytaliśmy Rafała Romanowskiego, sekretarza w MRiRW o to, jak według niego gospodarstwa będą wyglądać za 20 lat. W którym kierunku będą się rozwijać i czy dadzą radę spełnić warunki Zielonego Ładu i na ile są już teraz zrównoważone. 

Zobacz wywiad i zasubskrybuj nasz kanał! 


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy