Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Prezes ARiMR ma nowego zastępcę

Obrazek

Trwają zmiany w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Pełniącym obowiązki zastępcą prezesa został Tomasz Nowakowski.

Aneta Lewandowska25 sierpnia 2017, 14:56
Od początku sierpnia tego roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma nową prezes, Marię Fajger, a 22 sierpnia nastąpiła zmiana na stanowisku Zastępcy Prezesa. Nowym pełniącym obowiązki został Tomasz Nowakowski.


Tomasz Nowakowski urodził się w 1981 roku w Dębicy. Ukończył Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, studiował Informatykę i ekonometrię. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu analityki biznesowej oraz inżynierii oprogramowania.


Z ARiMR związany jest od 15 lat. Zaczynał na stanowisku pracownika biurowego w Biurze Powiatowym ARiMR w Ropczycach oraz Podkarpackim Oddziale Regionalnym w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego.


Pełnił funkcję Zastępcy Kierownika Biura Powiatowego oraz Zastępcy Dyrektora Oddziału Regionalnego ARiMR.


Jak zmiany w ARiMR wpłyną na działanie instytucji? Przekonamy się już niedługo. 

al na podst. ARiMR
Fot. źródło Facebook


Picture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)