StoryEditor

PROCAM CUP 2021: fantastyczna sportowa rywalizacja mimo kontuzji

W Łańcucie (woj. podkarpackie) odbył się szósty turniej regionalny w ramach PROCAM CUP 2021. Ostatecznie w rywalizacji udział wzięło pięć zespołów ze względu na kontuzje i urazy jednej z drużyn. Mimo to emocji i fantastycznej sportowej rywalizacji nie brakowało.
03.08.2021., 11:08h
30 lipca w Łańcucie odbył się szósty turniej regionalny w ramach PROCAM CUP 2021. Tego dnia starcie pomiędzy Akademią Footbolisty Głusk (woj. lubelskie) a Spec Stalą Łańcut, które odbyło się w drugiej serii spotkań, okazało się zwieńczeniem turnieju. Po niezwykle wyrównanym starciu 1:0 wygrali ci pierwsi, co przyczyniło się iż z kompletem zwycięstw zwyciężyli w całym turnieju regionalnym.

Kolejne miejsca zajęli: wcześniej wspomniany Spec Stal Łańcut, Start Brzóza Stadnicka, UKS Orlik Wiązownica i Ursów Dachnów.

– Dziękując organizatorom za wybór Łańcuta jako gospodarza jednego z siedmiu turniejów regionalnych gratuluje wszystkim zawodniczkom i zawodnikom świetnej postawy – powiedział Burmistrz Miasta Łańcut, Rafał Kumek.

Nagrody dla najlepszych zawodniczek i zawodników drużyn zdobyli: Antoni Leńczyk (Spec Stal Łańcut), Jakub Tkaczyk (AF Głusk), Dawid Mazurkiewicz (UKS Orlik Wiązownica), Mateusz Pietrasiewicz (URSUS Dachnów) oraz Lena Januszyńska (Start Brzóza Stadnicka).

Po rozgrywkach na Podkarpaciu w wielkim finale w Ustce zobaczymy: Akadamia Footbolisty Głusk, AP Gryf Kamień Pomorski, MKP Wołów, UKS Orlik Mosina, Wisełka Solec Kujawski oraz UKS Bruskowo Wielkie.