Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

PROCAM CUP 2021: kto najlepszy w Wielkopolsce?

Obrazek

Drugi turniej regionalny w ramach PROCAM CUP 2021 miał miejsce w Wielkopolsce, a dokładne w Krobi w powiecie gostyńskim. Która z drużyn okazała się najlepsza?

Dominika Mulak2 lipca 2021, 10:30
Za nami drugi turniej regionalny. 1 lipca w Krobi bez dwóch zdań najlepszym zespołem w rywalizacji okazał się UKS Orlik Mosina. Wygrali wszystkie pięć spotkań zdobywając w nich 26 goli, tracąc zaledwie jedną bramkę. W sumie podczas turnieju strzelonych zostało 67 bramek, co daje średnią 4,5 bramki na mecz.

– To był dzień pełen sportowych emocji. Cieszę się, że turniej zorganizowany został właśnie w Krobi, bowiem w tym mieście posiadamy jeden z oddziałów naszej firmy – powiedział Bartosz Nowiński, dyrektor regionalny firmy Procam Polska.

Co więcej, na udział w finale w Ustce ma szansę także drużyna UKS Akademia Piłkarska Reissa Gmina Kościan, która ma na swoim koncie cztery wygrane i 24 strzelone bramki. Wszystko to za sprawą regulaminu turnieju, który mówi o tym, iż premiowane awansem są zwycięzcy turniejów regionalnych oraz drużyna z drugiego miejsca, która zdobędzie najwięcej punktów i bramek w turnieju eliminacyjnym.

Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrani zostali: Wojciech Kwiatkowski (UKS Orlik Mosina), Szymon Tomczak (UKS Grom Krobia), Leon Dolata (UKS APR Gmina Kościan), Kacper Przybył (Polonia Jastrowie Sypniewo), Miłosz Kaczmarek (Gmina Krobia) i Wiktor Wójcik (UKS Wińsko).

Źródło: www.procamcup.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)