Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

PROCAM CUP 2021: za nami pierwszy turniej regionalny

Obrazek

W niedzielę odbył się pierwszy turniej regionalny w ramach tegorocznej edycji PROCAM CUP 2021. Kto okazał się najlepszy?

Dominika Mulak28 czerwca 2021, 14:35

Ogromne emocje i świetny poziom sportowy towarzyszyły zmaganiom od samego początku do końca. Nie zawiodła również pogoda, która była idealna do dziecięcej rywalizacji. Na początku wydawało się, iż faworytami rywalizacji będą zawodnicy Bosko Sulęcin, jednak po raz kolejny potwierdziła się zasada, iż dopóki piłka jest w grze wszystko jest możliwe. Tak też się stało.

– To jest właśnie piękno piłki nożnej. Sytuacje w meczach zmieniają się z minuty na minutę. Dla mnie jednak wszyscy są dziś zwycięzcami. Pomimo niedzieli, pomimo rozpoczętych wakacji wielu młodych ludzi chce grać w piłkę, a rolą nas, dorosłych jest umożliwianie młodym ludziom ciągłego rozwoju – stwierdził Dariusz Gęsior, trener Reprezentacji Polski do lat 16.

Najlepsi w zachodniopomorskim Karlinie okazali się zawodnicy z drużyny Gryf Kamień Pomorski. Strzelili 8 bramek tracąc 3, jednak w ostatecznym rozrachunku drużyna zanotowała na koncie 3 zwycięstwa oraz 2 remisy.Tak przedstawia się klasyfikacja końcowa:

  1. Gryf Kamień Pomorski – 11 pkt
  2. Pomorzanin Krąpiel – 10 pkt
  3. Sokół Pyrzyce – 10 pkt
  4. Bosko Sulęcin – 7 pkt
  5. Sparta Gryfice – 4 pkt
  6. Orliki Sokół Karlino – 0 pkt

– Jeśli ktoś chce obejrzeć pełne poświęcenie i grę na 200 procent swoich możliwości wystarczy wybrać się na turniej PROCAM CUP 2021, który jest gwarancją świetnej zabawy oraz rywalizacji na najwyższym młodzieżowym poziomie. Te dzieci dają z siebie wszystko – zachwalał Artur Juszczyński, pomysłodawca wydarzenia, dyrektor sprzedaży firmy BASF Polska.

Łącznie w ramach pierwszego turnieju eliminacyjnego rozegranych zostało 15 spotkań, w których strzelono łącznie 59 bramek. Najwięcej trafień na koncie (18 bramek – przyp. red.) zanotowała drużyna Sokół Pyrzyce, która tym samym okazała się najbardziej ofensywną drużyną rywalizacji.

Z kolei najlepszymi zawodnikami i zawodniczką turnieju zostali: Jakub Radomski (Bosko Sulęcin), Juliusz Lange (Orliki Sokół Karlino), Igor Procyk (Sokół Pyrzyce), Antoni Sandzewicz (Gryf Kamień Pomorski), Piotr Kaczmarek (Sparta Gryfice) oraz Ewa Goc (Pomorzanin Krąpiel).

– Gratuluje wszystkim uczestnikom dzisiejszego turnieju. Trzymam mocno kciuki za drużynę z Kamienia Pomorskiego podczas wielkiego finału rywalizacji. Reprezentujcie godnie Pomorze Zachodnie – powiedział obecny podczas ceremonii zakończenia turnieju Tomasz Sobieraj, wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego.

Źródło i fot.: www.procamcup.plPicture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)