Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

PROCAM CUP 2021: zadecydowała liczba strzelonych bramek

Obrazek

W Ryjewie (woj. pomorskie) odbył się piąty turniej regionalny w ramach PROCAM CUP 2021. O tym, która z drużyn weźmie udział w wielkim finale w Ustce zadecydowała liczba strzelonych bramek.

Dominika Mulak15 lipca 2021, 15:00
Co to był za turniej! Zdaniem organizatorów, jeden z najbardziej emocjonujących w historii Procam Cup.

- Od samego początku w turnieju dominowali gospodarze, UKS AP Champions Ryjewo oraz UKS Bruksowo Wielkie. Te dwie drużyny wygrywały mecz za meczem nie tracąc żadnej bramki. W ostatniej fazie spotkań doszło do pojedynku na szczycie, w którym zmierzyły się właśnie te zespoły. Mecz od samego początku był niezwykle emocjonujący. Pierwsi bramkę strzelili gospodarze. Pod koniec pierwszej części gry ich rywale byli blisko trafienia wyrównującej bramki, ale ostatecznie piłka trafiła w poprzeczkę. Po zmianie stron UKS Bruskowo Wielkie szybko trafili bramkę na 1:1. Później jeszcze UKS AP Champions Ryjewo mieli szasnę na gola, jednak po uderzeniu w słupek mecz ostatecznie zakończył się bramkowym remisem - relacjonują.

O ostatecznym zwycięstwie w turnieju zespołu z Bruskowa Wielkiego zadecydowała liczba strzelonych goli, a te zawodnicy z powiatu słupskiego trafili aż 38, o 14 więcej niż zawodnicy z Ryjewa. Nie wykluczone jednak, że i ta drużyna weźmie udział w wielkim finale, ponieważ póki co prowadzą w tzw. tabeli zespołów z drugich miejsc. Wszystko okaże się po ostatnim turnieju eliminacyjnym.

– Dziękuje organizatorom oraz pomysłodawcom turnieju, iż po raz kolejny spotkaliśmy się właśnie w Ryjewie. Największe brawa nalezą się jednak uczestnikom dzisiejszego wydarzenia, bowiem Wasze mecze stały na naprawdę bardzo wysokim poziomie – powiedział podczas zakończenia turnieju przewodniczący Rady Gminy w Ryjewie, Kazimierz Zima.

Wśród najlepszych zawodniczek i zawodników znaleźli się: Franek Jędrzejewski (UKS AP Champions Ryjewo), Nina Gryglewicz (UKS Żelki Żelkowo) Wojtek Gachewicz (SP Szembruczek), Wojtek Kalla (MKS Debrzno), Nikodem Giszka (UKS Bruskowo Wielkie) oraz Piotr Frontczak (Progres Lidzbark Warmiński).

W wielkim finale zobaczymy: UKS Bruskowo Wielkie, AP Gryf Kamień Pomorski, MKP Wołów, UKS Orlik Mosina oraz Wisełka Solec Kujawski.

Źródło i fot.: www.procamcup.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)