Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Protest nie tylko w Warszawie - rolnicy na Pomorzu wysypali ziemniaki pod biurem posła PiS

Obrazek

Jak widać, przeciwko „Piątce dla zwierząt” nie tylko w Warszawie protestowano we wtorek. Rolnicy z powiatów chojnickiego i człuchowskiego w tym czasie wysypali pod biurem posła PiS ziemniaki i kamienie!

Dominika Mulak15 października 2020, 13:34
We wtorek, 13 października rolnicy z północy naszego kraju zgromadzili się w Jeziorkach (gm. Chojnice). Stamtąd kolumną pojechali do Chojnic oraz dalej do Człuchowa. Jechali bardzo wolno, blokując tym samym ruch na DK22. Mieli ze sobą transparenty oraz flagi na znak protestu przeciwko „Piątce Kaczyńskiego”.

Na tym jednak nie poprzestano. W Chojnicach przy ul. Sukienników jeden z rolników wysypał w pobliżu biura posła Prawa i Sprawiedliwości Aleksandra Mrówczyńskiego ziemniaki. Policjanci, którzy interweniowali na miejscu wystawili mu mandat za trzy wykroczenia: przejechanie podwójnej linii ciągłej, zaśmiecanie oraz zablokowanie ścieżki rowerowej. Ten jednak ich nie przyjął i sprawa trafi do sądu.

Źródło i fot.: www.sepolnokrajenskie.naszemiasto.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)