Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Przed nami konferencja o agroleśnictwie

Obrazek

III Ogólnopolska Konferencja „Agroleśnictwo – alternatywna produkcja rolnicza” odbędzie się 5 października w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach.

Karol Pomeranek24 lipca 2022, 05:00

Głównym celem sfinansowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała Nauka – Wsparcie konferencji naukowych” październikowej konferencji – jak czytamy w materiałach źródłowych – jest upowszechnianie informacji o agroleśnictwie.

Agroleśnictwo (systemy rolno-leśne) to nic innego jak sposób gospodarowania ziemią, w którym produkcja roślinna lub zwierzęca współistnieje na tym samym obszarze z roślinnością drzewiastą i/lub krzewami.

Nowoczesne rozwiązania

Jak podkreślają organizatorzy, na konferencji rolnicy i doradcy dowiedzą się, jak wprowadzić takie nowoczesne rozwiązania do gospodarstw, jakie przynoszą one korzyści ekonomiczne i środowiskowe oraz gdzie można uzyskać informacje na temat agroleśnictwa.

– Przewidziane są również prezentacje funkcjonujących już polskich i zagranicznych gospodarstw agroleśnych. Konferencja przeznaczona jest głównie dla rolników i doradców rolnych – czytamy w zaproszeniu.

Konferencja o agroleśnictwie

Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ

 INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

  • Organizatorzy: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agroleśnictwa, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy
  • Miejsce konferencji: Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy, ul. Czartoryskich 8, 24-100 Puławy
  • Termin konferencji: 5 października 2022 r.
  • Rejestracja uczestnictwa: tylko przez wysłanie skanu wypełnionego i podpisanego formularza rejestracyjnego (karty zgłoszenia) do 31 lipca 2022 r. na adres e-mail: azasada@iung.pulawy.pl
  • Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń
  • Opłata konferencyjna: 50 zł brutto za uczestnictwo jednej osoby. Numer konta jest podany w formularzu rejestracyjnym.
  • Organizatorzy zapewniają: udział w konferencji, materiały konferencyjne, lunch i serwis kawowy. Dojazdy i zakwaterowanie/noclegi uczestnicy załatwiają i opłacają we własnym zakresie
  • Osoby, które dokonały opłaty konferencyjnej, będą miały dostęp do transmisji konferencji na kanale Youtube
  • Pytania dotyczące konferencji można kierować na adres poczty elektronicznej: azasada@iung.pulawy.pl.

autor: kp
źródło: Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa
fot. IUNiG

Konferencja o agroleśnictwiePicture of the author
Autor Artykułu:Karol Pomeranek
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)