Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Przez pandemię gwiazdor disco polo będzie sprzedawać jaja, by przeżyć

Marcin Miller, gwiazda disco-polo i lider zespołu Boys, postanowił spróbować swoich sił jako... sprzedawca jajek. Niebawem uruchomi hurtownie jaj na Warmii i Podlasiu. Zapowiada, że sam będzie je pakował!

Kamila Szałaj22 marca 2021, 14:33
Koronawirus i związane z nim obostrzenia dają się we znaki m.in. muzykom. Od roku praktycznie nie zarabiają na koncertach, bo musieli większość z nich odwołać. Ale Marcin Miller zdecydował, że nie będzie siedzieć z założonymi rękoma i czekać na koniec pandemii. Skoro nie może występować publicznie, postanowił założyć biznes w zupełnie nowej dla siebie branży. Jak ujawnia w rozmowie z dziennikarzami Faktu, już w kwietniu otwiera hurtownie jaj na Warmii i Podlasiu, a od maja będzie je sprzedawał. 

– Mam znajomych, którzy mają dwie największe fermy kur niosek w Polsce i dysponują dużym asortymentem jaj. Już zapowiedzieli, że bardzo mi pomogą i dadzą dobrą cenę. Więc skoro jest możliwość, to dlaczego mam z tego nie skorzystać? – mówi w rozmowie z Faktem Marcin Miller.

Wykonawca hitu „Jesteś szalona” zapowiada, że będzie nie tylko szefem. Ponieważ biznes startuje od zera, zamierza sam ostro wziąć się do pracy.  

- Jak będzie trzeba pomóc pakować, to też pomogę. Ja jestem człowiek czynu - wyjaśnia Miller.

Fakt zaznacza, że Marcin Miller to bardzo przedsiębiorczy człowiek. Prowadzi już wypożyczalnię sprzętu remontowo-budowlanego, a w przyszłości planuje otworzyć warsztat samochodowy. Widać, że biznesowej smykałki mu nie brakuje i nie boi się żadnej pracy. My gratulujemy pomysłu i trzymamy kciuki, by nowy biznes lidera Boys się udał. Tym bardziej, że Wielkanoc już niedługo i popyt na jaja urze jest większy.

ksz, oprac. na podst. Fakt.pl, fot. facebook.com/marcinmillerboys/Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)