Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Obrazek

Rozpoczęło się Triduum Paschalne, za chwilę Święta Zmartwychwstania Pańskiego, czyli Wielkanoc. Z tej okazji chcieliśmy Wam, Drodzy Czytelnicy, złożyć najlepsze życzenia.

Bartłomiej Czekała2 kwietnia 2021, 10:59
To, niestety, kolejne trudne i smutne Święta w czasie pandemii koronawirusa, gdy ograniczone są kontakty i władze zalecają nam pozostanie w domach w najbliższych dnia. Ale nawet jeżeli tak będzie, to warto w gronie najbliższych domowników przeżyć dobrze ten czas i wykorzystać go do refleksji nad codziennym życiem i odpoczynek.

Niech w Waszych domach zagości radość, na świątecznym stole nich nie zabraknie tradycyjnych potraw i smakołyków, a zdrowie niech Wam towarzyszy nie tylko w te świąteczne dni, ale i przez cały czas. Warto pamiętać także o starej tradycji i w Poniedziałek Wielkanocny poświęcić swoje pola, by wydały obfity plon.

Wszystkiego, co najlepsze na te świąteczne dni!

Redakcja top agrar Polska


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)