Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Nadchodzą najważniejsze dla każdego Chrześcijanina Święta Zmartwychwstania Pańskiego. W tym roku - po dwóch latach pandemii koronawirusa i rozpoczęciu wojny w Ukrainie - nabierają one szczególnego znaczenia i zmuszają nas do głębokiej refleksji nad naszym życiem.

Bartłomiej Czekała14 kwietnia 2022, 07:43
Mimo wielu trosk, które na co dzień zaprzątają nasze głowy i tragicznych wydarzeń Wielkiego Piątku, gdy przeżywamy ukrzyżowanie Chrystusa, który umarł za nasze grzechy, Wielkanoc to Święta radosne. Po śmierci krzyżowej Jezus zmartwychwstał i dał nam nadzieję na życie wieczne. Tym samym kres ziemskiego życia jest dla nas zaledwie początkiem życia wiecznego.

Dlatego z całego serca Wszystkim Wam życzymy, abyście odnaleźli podczas tych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego radość, spokój, spędzili czas z bliskimi, zapomnieli o codziennych kłopotach i starali się dostrzec Chrystusa w Waszym życiu. On jest obecny w życiodajnym deszczu, który spada na nasze pola, bezchmurnym niebie, które pozwala zebrać plony, w drugim człowieku, któremu niesiemy pomoc i w naszych bliskich, którzy się o nas troszczą. i gdy go tam dostrzeżemy, on także nas zobaczy i wesprze wtedy, gdy przytłoczą nas trudne sprawy.

Niech zatem Zmartwychwstały Wam towarzyszy, a Wy pielęgnujcie piękne i dawne polskie tradycje wielkanocne. Niech na Waszych świątecznych stołach nie zabraknie wspaniałych wypieków, smacznych kiełbas i wędlin, maślanych baranków i święconych jaj. A dzieląc się tym jajkiem z najbliższymi przy wielkanocnych stołach podziękujcie im za to, że są z Wami. Bo rodzina jest w naszym życiu najważniejsza.

Radosnego Alleluja!

Redakcja magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)