Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Rejestracja upraw z AgroVision na targach Agro Show!

Obrazek

Inteligentny program do rejestracji upraw online CropVision jest już dostępny na polskim rynku. AgroVision, czyli dostawca oprogramowania rolniczego, zapewnia wiele udogodnień takich jak oszczędność czasu i pomoc rolnikom w przestrzeganiu zasad, m.in. takich jak Global Gap. AgroVision zostanie zaprezentowane podczas tegorocznej edycji Agro Show!

15 września 2023, 08:11

Cyfrowa rejestracja upraw

Stosowane są coraz bardziej rygorystyczne kontrole, a przepisy dotyczące ochrony upraw podlegają ciągłym zmianom, dlatego też cyfrowa rejestracja upraw staje się coraz ważniejsza. CropVision ma być rozwiązaniem w tej sytuacji, a dzięki niemu rolnik będzie mógł szybki i łatwo rejestrować wszystkie zabiegi uprawowe i spełniać wymogi prawne.

Ochrona roślin w czasie rzeczywistym

Rejestracja operacji jest szybka i prosta, można ją wykonać na smartfonie, tablecie czy na komputerze. Płodozmian wyświetla się graficznie, CropVision można także podłączyć do stacji pogodowej, co pozwala na uzyskanie porady dotyczącej ochrony roślin w czasie rzeczywistym. Poznamy najlepszy termin na wykonanie oprysku dla każdego produktu.

AgroVision na AGRO SHOW

Na targach Agro Show w Bednarach, które odbędą się w dniach od 22 do 24 września, będzie obecna firma AgroVision.
- Czy jesteś w pobliżu? W takim razie koniecznie odwiedźcie nasze stoisko: numer 392 (sektor C, droga 4). Odwiedź nasze stoisko i zobacz nasz nowy program produkcji roślinnej - CropVision, który umożliwia szybką i łatwą rejestrację upraw. Umów się na spotkanie, a kubek termiczny AgroVision otrzymasz na targach AGROSHOW. www.agrovision.com/pl/agroshow - czytamy w informacji.

AgroVision oferuje rozwiązania dla produkcji roślinnej, trzody chlewnej i bydła mlecznego. Wszystko to połączone jest na jednej platformie internetowej AgroVision. Oprogramowanie to zapewnia szybki wgląd w dane oraz inteligentną analizę wyników. www.agrovision.com


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)