Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Rolnicy i myśliwi: współpraca czy dwa fronty? Najnowszy numer top agrar Polska już na rynku!

Najnowsze, lipcowe wydanie naszego miesięcznika już jest na rynku. O czym piszemy w tym numerze?

Dominika Mulak5 lipca 2022, 13:03
Tam, gdzie koła łowieckie poważnie traktują rolników i rozmawiają z nimi, z reguły temperatura konfliktów jest zdecydowanie niższa niż w regionach, gdzie koła nie traktują rolników po partnersku, a wręcz z wyższością. Jakie są możliwości współpracy i jak rolnicy powinni egzekwować swoje straty w wyniku szkód łowieckich? Podpowiadamy w najnowszym, lipcowym numerze top agrar Polska! A o czym jeszcze piszemy? Koniecznie zobacz film! O szczegółach opowiada redaktor naczelny top agrar Polska Karol Bujoczek.

W tym miejscu chcielibyśmy również zaprosić Was już 12 lipca na pola Poznańskiej Hodowli Roślin do Nagradowic, gdzie przygotowaliśmy plejadę maszyn na żniwa i do uprawy! Szczegóły oraz zapisy znajdziecie TUTAJ


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)