Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Rosja: Rolnik zabił wilka gołymi rękami!

Obrazek

Na jednym z gospodarstw w Rosji rozegrały się sceny jak z horroru. Wilk najpierw rozszarpał dwa psy i zaatakował konia, po czym rzucił się na rolnika i go ugryzł. Ten w obawie, że drapieżnik zaatakuje również jego bydło zaczął walczyć ze zwierzęciem…

Dominika Mulak7 stycznia 2021, 10:28
Do tego tragicznego zdarzenia doszło we wsi Novotroitskoye w republice Baszkirii w Rosji. Wilk wdarł się do jednego z gospodarstw, rozszarpał dwa psy i zaatakował konia, po czym rzucił się na rolnika i zaczął go gryźć. Rosjanin nie miał przy sobie żadnej broni. W obawie, że drapieżnik zaatakuje również jego bydło zaczął z nim walczyć gołymi rękami. Był na tyle zdeterminowany, że wreszcie udało mu się zabić agresywne zwierzę.

Rolnik z Rosji wykazał się niebywałą odwagą. Po całym zajściu zdołał jeszcze zapozować z padłym wilkiem. Obecnie, dla bezpieczeństwa, jest testowany na wściekliznę.

Mieszkańcy wsi i okolic twierdzą, że ataki wilków na psy i zwierzęta gospodarskie stają się coraz bardziej powszechne.

– Lasy są niszczone i palone, więc wilki tracą swoje pożywienie. To całkowicie wina człowieka. To tak, jakby wilki zostały bez dachu nad głową, dlatego właśnie wychodzą z lasu – skomentował jeden z mieszkańców.

Źródło i fot.: www.o2.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)