Rostselmash u Korbanka

Rostselmash u Korbanka

Dowiedzieliśmy się, że spółka Korbanek podpisała umowę dilerską z producentem maszyn rolniczych Rostselmash.

r e k l a m a

Jak wynika z komunikatu, partnerzy liczą, że wspólne wysiłki sprawią, że maszyny dla rolnictwa rosyjskiej marki Rostselmash staną się bardziej dostępne dla polskich rolników i pozwolą im zwiększyć opłacalność produkcji.

Według dyrektora sprzedaży Rostselmash Alekseya Shveytsova, umowa ze spółką Korbanek odpowiada polityce eksportowej firmy na polskim rynku. Przewiduje ona przede wszystkim wsparcie techniczne maszyn Rostselmash i dostępność produktów w Polsce. Korbanek ma szeroką sieć 20 punktów sprzedaży i obsługi, wliczając siedzibę główną w Tarnowie Podgórnym, co zapewnia 100% pokrycia terytorium Polski. Dealer będzie prowadził sprzedaż maszyn, części zamiennych i sprawował serwis.

Dla polskiej firmy niniejsza umowa oznacza kontynuację i dalszy rozwój jej działalności. Korbanek wielokrotnie deklarował chęć współpracy z producentem zdolnym do tworzenia i wspierania pełnej oferty dla rolników. Takim partnerem stał się właśnie Rostselmash.

Rostselmash ma cały asortyment do działalności rolniczej – od maszyn uprawowych i zielonkowych aż po sprzęt żniwny i przyczepy przeładunkowe. Rostselmash jest ekspertem w zakresie kombajnów zbożowych, sieczkarni samojezdnych o mocy do 700 KM, ciągników tradycyjnych i przegubowych oraz opryskiwaczy samojezdnych i zaczepianych.

Kombajny do zbioru zbóż Acros i Vector, sieczkarnie samojezdne RSM i ciągniki Versatile różnych wersji są popularne wśród polskich rolników. Jak wynika z krótkoterminowej strategii, pojawią się nowe produkty, wspólne prezentacje maszyn na wystawach i pokazy polowe.
oprac. jj

Fot. Józefowicz
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii