Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Steyr gra z WOŚP: jak wziąć udział w akcji i przetestować traktor w swoim gospodarstwie?

Obrazek

Tegoroczny, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra dla diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Do akcji przyłącza się Steyr, oferując cały dzień pracy swoich traktorów na gospodarstwach wygranych rolników. Jakie modele można przetestować?

Aneta Lewandowska25 stycznia 2022, 13:12

Przetestuj ciągnik i dołóż się do leczenia dzieci

To już 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i celem tegorocznej zbiórki jest diagnostyka i leczenie wzroku u dzieci. Do akcji przełącza się firma Steyr, oferując ciekawą nagrodę.

Steyr z dumą ogłasza, że bierze udział w WOŚP i przekazuje wybrane ciągniki na cały dzień do pracy w gospodarstwie rolnika.

Aukcje w całym kraju

Do wielkiego finału – niedzieli 30 stycznia, rolnicy mają okazję wylicytować traktory Steyr do pracy „od świtu do zmierzchu” w swoim gospodarstwie. Dzięki temu rolnik może przetestować najnowszy model we własnych warunkach i na własnym polu.

Aukcji jest dziesięć i biorą w nich udział dealerzy marki Steyr w poszczególnych województwach.

Jakie modele oferują?

Steyr przypomina, że 100% wylicytowanej kwoty trafi do Fundacji, a kwoty już teraz są całkiem imponujące. Rolnicy ze Śląska na aukcji przebili już 10 tysięcy złotych! Koniecznie zajrzyjcie na pozostałe licytacje.


al na podst. Steyr

fot. SteyrPicture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)