Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Susza: informację musisz zdobyć sam

Obrazek

Kto pogubił się w rodzajach pomocy suszowej udzielanej przez rząd, niech przeczyta załącznik. Otrzymaliśmy go dzięki uprzejmości wielkopolskich struktur „Samoobrony”.

dr Piotr Łuczak27 września 2015, 11:09

W najnowszym, październikowym numerze „top agrar Polska” wyjaśniamy zasady szacowania szkód suszowych i opisujemy informacyjny chaos, jaki panuje w tym temacie. Dowodem zamieszania jest choćby to, że niektóre gminy, wojewodowie czy organizacje rolnicze, a także komisje gminne, same próbowały zrozumieć zasady i rodzaje pomocy. A tej, w najbardziej newralgicznym momencie nie było zebranej  kompleksowo na żadnej stronie internetowej w jednym miejscu. Nasz komentarz w tej sprawie w październikowym wydaniu (także e-wydaniu) „top agrar Polska”. A w załączniku pismo MRiRW do wielkopolskiej „Samoobrony”.

Pismo MRiRWPicture of the author
Autor Artykułu:dr Piotr Łuczak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)