Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Szczęśliwego Nowego 2023 Roku!

Obrazek

Już niebawem wybije północ, wystrzelą korki od szampanów, niebo rozbłyśnie fajerwerkami i zewsząd posypią się noworoczne życzenia. Pozwólcie Więc Drodzy Czytelnicy, że i my Wam je złożymy.

Bartłomiej Czekała31 grudnia 2022, 15:09
Życzymy Wam aby ten Nowy 2023 Rok przyniósł Wam jak najwięcej pozytywnych wydarzeń, przeżyć i doświadczeń. Niech dopisuje Wam zdrowie, dobry humor i optymizm, a życzliwość dla drugiego człowieka kieruje Wami każdego dnia. Życzymy Wam spełnienia marzeń, realizacji wszelkich planów i wszystkiego tego, co jest Wam potrzebne na każdy dzień.

Niech w Waszych gospodarstwach w 2023 roku plony będą rekordowe, zwierzęta hodowlane niech zdrowo rosną, a trud Waszej codziennej pracy niech będzie nagrodzony sowitą zapłatą za wszystko to, co wyprodukujecie. A co za tym idzie - niech środki do produkcji będą jak najtańsze, abyście mogli osiągać jak największe zyski z Waszej produkcji roślinnej i zwierzęcej.

Życzymy Wam także tego, abyście w Nowym 2023 Roku nadal byli z nami zarówno wtedy, gdy otwieracie kolejny numer naszego magazynu, zaglądacie na nasz portal internetowy czy kanały w mediach społecznościowych oraz gdy pojawiacie się na naszych licznych spotkaniach terenowych. Jesteśmy dla Was każdego dnia i chcemy nadal Wam towarzyszyć, wspierać radą, pomocą i przede wszystkim - rzetelną informacją, która pomoże Wam w trudach codziennej pracy na roli.

Wszystkiego, co najlepsze w Nowym 2023 Roku życzy Wam

Redakcja top agrar Polska
 Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)