Szykuj się na konkurs orki!

Szykuj się na konkurs orki!

Jesteś dobry w orce? Szykuj się na konkurs. Zaprasza Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza.

r e k l a m a

Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza zaprasza na IV edycję Wojewódzkiego Konkursu Orki dla Rolników. Odbędzie się on 17.09.2017 r. w miejscowości Podgórzyn k. Żnina. Konkursowi Orki towarzyszyć będą pokazy maszyn oraz piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

– Ideą, która przyświeca naszemu konkursowi, jest przywrócenie świetności współzawodnictwa w jakości wykonania najważniejszego zabiegu uprawy tradycyjnej, czyli orki – zaznacza Mirosław Smaruj, członek zarządu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.

Konkurs jest także okazją do wymiany doświadczeń i miłego spędzenia czasu.

Konkurencja odbywa się pługami obrotowymi 4-ro odkładnicowymi i najogólniej rzecz ujmując polega na jak najdokładniejszym wykonaniu kilku przejazdów na wyznaczonym poletku.

Szczegóły regulaminu dostępne będą dla uczestników konkursu. Współzawodnictwo jest ograniczone dla rolników z woj. kujawsko-pomorskiego, a chętnych do uczestnictwa w Konkursie prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się w biurach powiatowych Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej, ponieważ obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Z każdego powiatu może brać udział jeden reprezentant. Na zwycięzców i nie tylko na nich czekają atrakcyjne nagrody.

Impreza współorganizowana jest przez Kujawsko-Pomorską Izbę Rolniczą oraz Firmę Inter-Vax ze Żnina.
Opr. pł
Fot. Łuczak
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii