Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Szykuj się na konkurs orki!

11.08.2017

Drukuj

Szykuj się na konkurs orki!

Artykuł dostępny

Kujawsko-Pomorska Izba Rolnicza zaprasza na IV edycję Wojewódzkiego Konkursu Orki dla Rolników. Odbędzie się on 17.09.2017 r. w miejscowości Podgórzyn k. Żnina. Konkursowi Orki towarzyszyć będą pokazy maszyn oraz piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

r e k l a m a– Ideą, która przyświeca naszemu konkursowi, jest przywrócenie świetności współzawodnictwa w jakości wykonania najważniejszego zabiegu uprawy tradycyjnej, czyli orki – zaznacza Mirosław Smaruj, członek zarządu Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej.

Konkurs jest także okazją do wymiany doświadczeń i miłego spędzenia czasu.

Konkurencja odbywa się pługami obrotowymi 4-ro odkładnicowymi i najogólniej rzecz ujmując polega na jak najdokładniejszym wykonaniu kilku przejazdów na wyznaczonym poletku.

Szczegóły regulaminu dostępne będą dla uczestników konkursu. Współzawodnictwo jest ograniczone dla rolników z woj. kujawsko-pomorskiego, a chętnych do uczestnictwa w Konkursie prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się w biurach powiatowych Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej, ponieważ obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Z każdego powiatu może brać udział jeden reprezentant. Na zwycięzców i nie tylko na nich czekają atrakcyjne nagrody.

Impreza współorganizowana jest przez Kujawsko-Pomorską Izbę Rolniczą oraz Firmę Inter-Vax ze Żnina.
Opr. pł
Fot. Łuczak

Polecane dla Ciebie:

article icon

Wszystkie wojny Ameryki

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii