StoryEditor

Top agrar Polska – w nowej szacie graficznej i bogatą ofertą!

Top agrar Polska – z nowymi rubrykami, jeszcze bardziej praktyczny i przydatny. W nowej szacie graficznej, przejrzysty i pomocny w podejmowaniu każdej decyzji, bo my zawsze podpowiadamy dobre rozwiązania!
09.04.2021., 16:04h

Odnowiony i odświeżony, a także wzbogacony o nowe rubryki i z szeroką ofertą także dla całej rodziny – taki jest kwietniowy numer miesięcznika top agrar Polska. Od tego właśnie wydania nasz miesięcznik, ukazujący się od 1994 roku, będzie już trafiał do naszych prenumeratorów w wersji drukowanej, a także wersji cyfrowej w formie elektronicznej prenumeraty.

Głosy i opinie Czytelników, wyrażone w nadesłanych ankietach przekonały nas o tym, że to, co robimy, jest dla rolników ważne, a przede wszystkim potrzebne i przydatne. W naszej redakcji jako praktycy dobrze czujemy rolnictwo. Sami też na co dzień odczuwamy wszystkie istotne aspekty, które wpływają na prowadzenie gospodarstwa, na życie na wsi, na te codzienne zmagania i mnogość podejmowanych decyzji. Wiemy też, pod jak silną presją czasu wielu z Was pracuje i jak wiele różnych wyzwań stoi przed Wami.


Przejrzysty układ stron i nowe rubryki

Wiedząc jak bardzo każdy dziś ceni swój czas wprowadziliśmy jeszcze więcej krótkich, konkretnych i przydatnych informacji. Wprowadziliśmy nową rubrykę „Pytajcie nas”, w której odpowiadamy na pytania Czytelników dotyczących różnych zagadnień wokół domu i gospodarstwa.



Odpowiadamy na problemy prawne czy związane z ubezpieczeniem w KRUS. Podpowiadamy też jak poprawnie rozliczać VAT. Wprowadziliśmy od kwietnia dyżury eksperta VAT – wyłącznie dla prenumeratorów.

Wraz z nowym layoutem powstały także takie rubryki, jak:

„Bierzemy pod lupę” - pokazujemy niuanse dotyczące rozpoznawania szkodników, w tym przypadku chowaczy. Będziemy analizowali choroby, czy też inne ważne aspekty, które pomogą Wam w podejmowaniu decyzji na Waszych polach.



„Jak to siać?” - będziemy pokazywali, jak siać takie rośliny, które niekoniecznie są uprawiane na co dzień, ale są niszowe, czy też starsze, zapomniane, a do których warto wrócić. Tę serię rozpoczynamy od lnu oleistego.



„Jak to naprawić?” – takich porad technicznych nigdy za wiele! W tym numerze pokazujemy Wam,  jak poradzić sobie z krzywym tandemem w beczce oraz jak ustawić zbieżność kół w ciągniku.





Ponadto nasz dotychczasowy dział „ Dom i rodzina” zmienił swoją nazwę. Tym razem cały ten blok, poświęcony tematyce rodzinnej, dotyczącej kobiet i różnych problemów funkcjonowania na wsi czy w gospodarstwie, nazwaliśmy „Życie na wsi”.




Podpowiadamy dobre rozwiązania

W każdym kolejnym wydaniu top agrar Polska przygotowujemy dla Was pokaźną porcję informacji i sprawdzonych porad. Takich, które rolnikom są potrzebne każdego dnia. Pokazujemy przykłady prosto z terenu, tworzymy swoistą platformę wymiany doświadczeń między praktykami i podpowiadamy dobre rozwiązania. Gdzie tylko można, staramy się Wam dostarczać wiedzę, by wesprzeć Was w podejmowaniu najlepszych decyzji, czy to w zakresie inwestycji, czy tych bieżących w produkcji.

Angażujemy najlepszych specjalistów, ekspertów, nie tylko z Polski, autorów naszych artykułów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że każdy rolnik – w zależności od skali i złożoności produkcji – podejmuje decyzje, które od razu niosą za sobą konkretne finansowe konsekwencje. Te dobre przynoszą zyski, złe kosztują. Tym bardziej szkoda dziś tracić czas i pieniądze na błędy, których można uniknąć. Szkoda też nie wykorzystać sprawdzonej wiedzy i doświadczeń.

Karol Bujoczek
Redaktor naczelny

Zamów prenumeratę!

Więcej o szczegółach tych zmian w zajawce kwietniowego wydania „top agrar Polska”. Obejrzyjcie koniecznie!

Karol Bujoczek
Autor Artykułu:Karol Bujoczek Redaktor naczelny top agrar Polska
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
16. kwiecień 2024 23:03