Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Uprawa i technika w top agrar Polska - zobacz o czym piszemy w majowym wydaniu!

W miesięczniku top agrar Polska znajdziecie bardzo wiele cennych porad agrotechnicznych oraz testów maszyn, które z pewnością pomagają Wam w podejmowaniu decyzji w Waszych gospodarstwach. Nie brakuje też przykładów z terenu! O czym piszemy w majowym wydaniu w działach Uprawa i Technika?

Dominika Mulak13 maja 2021, 12:00
O szczegółach opowiadają: dr Maria Walerowska, ekspert w zakresie uprawy i ochrony roślin oraz nawożenia i pielęgnacji użytków zielonych oraz Jan Beba, specjalista w dziedzinie techniki rolniczej i energii odnawialnej.

Zobacz jakich ważnych informacji dowiesz się z tego wydania!


Nie znasz jeszcze top agrar Polska? Zamów bezpłatny egzemplarz majowego numeru!


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)