Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Ursus z nową skrzynią na Agritechnice

13.11.2017

Drukuj

Ursus z nową skrzynią na Agritechnice

Artykuł dostępny

Od 12 do 18 listopada w Hanowerze Ursus prezentuje pełną ofertę ciągników rolniczych w mocach od 50 do 150 KM, które cieszą się zainteresowaniem także niemieckich rolników. Na stanowisku o powierzchni 624 mkw można więc zobaczyć większość produkowanych modeli: 
  • C-350
  • C-380
  • C-380
  • C-385
  • C-395 Power
  • C-3110
  • C-3110 Hi-Lo
  • C-3150
  • C-3150 Vigus

Ważną nowością lubelskiego producenta jest ciągnik Ursus C-395 Power. Rozpoczyna on serię pojazdów wyposażonych w skrzynię biegów z funkcją powershuttle oraz powershift. 

Spółka Ursus zajmuje się nie tylko produkcją ciągników, ale i maszyn rolniczych. Dlatego na stoisku nie mogło zabraknąć przyczep, pras rolujących oraz osprzętu produkowanego w lubelskich zakładach, w tym prasy Z-543/A i Z-597, przyczepy D-612 i D-714, zgrabiarka Z-554, przetrząsarka i platforma UBW18T (B-14). 

r e k l a m a– Można mieć najnowocześniejszą technologię i najlepszą ofertę, jednak to zaufanie oraz personalny kontakt często decydują o podjęciu współpracy. Agritechnica daje nam możliwość nie tylko personalnego kontaktu, ale również zapoznania wszystkich zainteresowanych z konkretnymi produktami spółki. Dzięki takim działaniom możemy zaistnieć w świadomości wielu osób z całego świata i budować wizerunek firmy solidnej, innowacyjnej i godnej zaufania - mówi Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu Ursus S.A.

Stoisko firmy Ursus jest reklamą nie tylko samej spółki, ale także polskiego przemysłu oraz krajowej myśli technologicznej. Obok nowych Ursusów zwiedzający zobaczyć mogą także odrestaurowany model C-45.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Stabilnie, ale tanio

Czytaj

Galeria zdjęć

Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii