Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

W pożarze stracili wszystko. Pomóżmy razem rodzinie z Kizielanów

Obrazek

Wielka tragedia dotknęła rodzinę z miejscowości Kizielany. Stracili w pożarze jedyny dochód rodziny, spłonęła obora, a wraz z nią 115 sztuk bydła. Pomóżmy wspólnie odbudować dobytek rodziny.

Patrycja Bernat17 maja 2023, 14:43
- Dziś nad ranem ogień zabrał moim rodzicom i bratu i jego rodzinie właściwie wszystko, na co wspólnie pracowali całe życie. O 3 nad ranem zorientowali się, że w ogniu stoi cala nasza obora. Na jakikolwiek ratunek było za późno, choć brat jeszcze przed przyjazdem ratowników próbował z pobliskiej rzeki ładowarką wozić wodę, uratował dzięki temu nasz dom, który był w bliskiej odległości pożaru. Ogień był ogromny, gdy domownicy próbowali wbiec do obory, by w pierwszej kolejności ratować zwierzęta, zorientowali się, że już tam nie da się wejść. Wszystko było objęte ogniem. Wszystko. W pożarze zginęło 115 sztuk bydła, będących pracą, pasją, miłością i całym życiem mojej rodziny, taty, mamy, brata, jego żony i ich dzieci. Tej niewyobrażalnej tragedii nie sposób opisać. Patrzenie na truchła zwierząt, zgliszcza obory paraliżuje. Ten budynek przez dziesiątki lat wspólnymi siłami, własnymi rękoma rozbudowywaliśmy, dopieszczaliśmy, on był oczkiem w głowie taty i brata, podobnie jak zwierzęta, o które dbali latami – czytamy w opisie.


Wiemy doskonale, że ciężko poradzić sobie z taką tragedią w pojedynkę, tym bardziej z taką, która wiąże się z ogromnymi kosztami, aby odbudować to, co było tworzone przez lata. Każda nawet najmniejsza wpłata, na pewno pozwoli rodzenie uwierzyć, że jeszcze nie wszystko stracone.Źródło: zrzutka.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)