Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Webinarium „Bez kamuflażu – możliwości ochrony warzyw i truskawek w Zielonym Ładzie”

Obrazek

Jakie są możliwości ochrony warzyw i truskawek w Zielonym Ładzie oraz czy narzędzia, którymi dysponują plantatorzy, są wystarczające do spełnienia tych założeń? Na te pytania odpowiedzą eksperci w czasie webinarium, organizowanego przez redakcję WiOM.

24 lutego 2022, 14:25

Bez kamuflażu - możliwości ochrony warzyw i truskawek w Zielonym Ładzie

W ostatnim czasie pojęcie Zielony Ład jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Formułowane są okrągłe zdania typu: do 2030 roku zużycie chemicznych środków ochrony roślin ma być zmniejszone o połowęnawozów sztucznych o 20% itd., ale nikt nie przedstawia konkretów.

Redakcja Warzyw i Owoców Miękkich postara się pokazać konkretne możliwości ochrony warzyw i truskawek w Zielonym Ładzie bez kamuflażu. Czy narzędzia, którymi obecnie dysponują plantatorzy, są wystarczające do spełnienia tych założeń? 

Zapisz się już dziś!

Spotkanie odbędzie się we wtorek 1 marca 2022 r. Webinarium poprowadzi Katarzyna Wójcik, redaktor naczelna magazynu Warzywa i Owoce Miękkie, a prelegentkami będą: 

  • Dr Małgorzata Tartanus z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach przedstawi swój punkt widzenia w temacie – Zielony Ład – szansa czy zagrożenie dla ochrony truskawki;

  • Dr Beata Studzińska – doradczyni ekologiczna zaprezentuje wystąpienie na temat – Agroekologia w uprawie marchwi, kapusty i cebuli – przed czym można ochronić te gatunki, stosując rozwiązania dzisiaj dostępne dla systemów ekologicznych, a co wymaga nowych opracowań?

Udział w webinarium jest bezpłatny - zachęcamy do rejestracji!

Redakcja WiOM zaprasza serdecznie już 1 marca o godz. 10.00

fot. EnvatoElementsWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)