Weź udział w naszej loterii i wygraj Toyotę Hilux!

Weź udział w naszej loterii i wygraj Toyotę Hilux!

Jeszcze tylko do 5 maja br. czekamy na Wasze zgłoszenia w wielkiej loterii dla rolników, organizowanej przez redakcję top agrar Polska! Jak można powalczyć o wygraną? To bardzo proste!

Kto może wziąć udział w loterii?

W loterii mogą wziąć udział zarówno nasi dotychczasowi prenumeratorzy, jak też i osoby, które jeszcze nie posiadają prenumeraty miesięcznika top agrar Polska, ale do 5 maja br. taką prenumeratę wykupią. Warto pamiętać o tym, że los jest ważny tylko z ważną i opłaconą prenumeratą.

Jak można wziąć udział w loterii?

Aby mieć szansę na wygraną trzeba przesłać do nas swój loteryjny los. Można go zdobyć na 3 sposoby:

  • wypełniając specjalny internetowy formularz,
  • wypełniając czytelnie kupon konkursowy, który zamieszczamy w kolejnych wydaniach top agrar Polska od października 2016 do maja 2017 roku i wysyłając go na adres naszej redakcji,
  • wypełniając kupon konkursowy dostępny na naszym redakcyjnym stoisku na targach rolniczych w całej Polsce. Wówczas można po wypełnieniu kuponu zostawić go obsłudze naszego stoiska, przekazać naszemu przedstawicielowi terenowemu lub zabrać z sobą do domu i przesłać do nas pocztą,
Co można wygrać?

Główną nagrodą w naszej loterii jest samochód Toyota Hilux – uniwersalny pick-up, który doskonale sprawdzi się w pracy w gospodarstwie rolnym lub w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Hilux posiada silnik o pojemności 2,4 litra i mocy 150 KM, dzięki czemu ma ładowność bagażnika do 1000 kg i bez problemu może ciągnąć przyczepę o masie całkowitej do 3,5 tony.

Przetestowaliśmy ten samochód – zobacz wyniki!

Kolejną z nagród jest kosiarka John Deere X350 R o mocy 18 KM i 4-letniej gwarancji. Nisko położony środek ciężkości, duży rozstaw osi i blokada mechanizmu różnicowego zapewniają maksymalną wydajność i wszechstronność maszyny. Ten sprzęt doskonale sprawdzi się w gospodarstwie pomagając utrzymać porządek na trawnikach i pasach zieleni.

Dodatkowe na uczestników naszej loterii czeka także 10 tabletów Lenovo TAB 2 z 8-calowymi wyświetlaczami w jakości HD.

Ile losów możesz wysłać?

W naszej loterii możesz zdobyć nawet 3 losy, czyli 3 szansę na wygraną!

  • 1 los otrzymujesz jeżeli posiadasz prenumeratę miesięcznika top agrar Polska.
  • Kolejny los możesz otrzymać, jeżeli dodatkowo posiadasz prenumeratę miesięcznika Warzywa i Owoce Miękkie.
  • Trzeci los możesz otrzymać, jeżeli wypełniając formularz konkursowy wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w każdym z podanych w formularzu aspekcie.

Nie zwlekaj – wypełnij formularz już teraz i powalcz o wygraną!

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii