Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Weź udział w Wielkiej Loterii Trouw Nutrition i powalcz o wspaniałe nagrody!

Obrazek

Kultowy skuter Piaggio, quad spalinowy z homologacją oraz rower elektryczny - te nagrody mogą być Twoje! Jak je zdobyć? 

Dominika Mulak31 sierpnia 2021, 14:32
W Wielkiej Loterii Trouw Nutrition, biorą udział takie produkty, jak Lidermix, Lidermix Premium i Porkovital z oferty standardowej dla drobiu, trzody i bydła. 

Wystarczy, że zainstalujesz aplikację w swoim smartfonie i dokonasz jednorazowej rejestracji. Kupując premiksy biorące udział w promocji, każdy z nich zawiera na opakowaniu naklejkę, która skrywa kod QR. Zeskanowany za pomocą aplikacji kod to 1 los w loterii oraz 1 punkt do nagrody gwarantowanej. Im więcej zeskanowanych kodów, tym więcej losów w loterii i większe szanse na wylosowanie nagród głównych.

Oprócz kultowego skutera Piaggio, quada spalinowego z homologacją oraz rowera elektrycznego, dodatkowo, Trouw Nutrition oferuje aż 2000 nagród gwarantowanych w postaci kart paliwowych Orlen.

Pojazdy na pewno przydadzą się w każdym gospodarstwie – docenią je wszyscy, którzy dogląda terenów upraw lub przemieszczają się między polami. Co więcej, przy aktualnych cenach paliw - karta Orlen na pewno będzie miłą niespodzianką! 

Pamiętaj, że dzięki premiksom Lidermix i Porkovital, możesz nie tylko zyskać wspaniałe nagrody, ale także osiągnąć najlepsze wyniki produkcyjne w swoim gospodarstwie.  

- Lidermix i Porkovital to innowacyjne produkty przeznaczone dla zwierząt o wysokich wymaganiach żywieniowych, pozwalające uzyskać wysokie wyniki produkcyjne. Zostały opracowane w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu żywienia zwierząt. Przy ich tworzeniu wykorzystano zarówno sprawdzone i bezpieczne surowce, jak i unikatowe dodatki paszowe opracowane w centrach badawczych Trouw Nutrition. To najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania żywieniowe dla profesjonalnej hodowli zwierząt - podają organizatorzy loterii.

Wielka Loteria potrwa aż do końca stycznia 2022 roku a losowanie nagród odbędzie się podczas jubileuszu 30-lecia Trouw Nutrition na polskim rynku.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.trouwnutrition.pl/wielka-loteria


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)