Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Wjechał autem w stragan odpustowy z zabawkami!

Obrazek

O wielkim szczęściu może mówić właścicielka straganu odpustowego z zabawkami, w który wjechało niespodziewanie osobowe audi.

Aleksandra Galus3 lipca 2017, 12:55
W niedzielę wczesnym porankiem w miejscowości Księżomierz (gm. Gościeradów) w województwie lubelskim doszło do groźnie wyglądającego wypadku. 21-letni kierowca koło godziny 7:00 rano wjechał w stragany odpustowe pod miejscowym Kościołem. Po przyjechaniu na miejsce policji okazało się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu i we krwi ma 0,4 promila alkoholu. Stróże prawa natychmiast mu zabrali prawo jazdy. Kierowca odpowie teraz za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu oraz spowodowanie kolizji.


O dużym szczęściu może mówić handlarka zabawkami odpustowymi pod kościołem Księżomierzu, której stragan staranował pijany kierowca, ponieważ po przewiezieniu jej do szpitala okazało się, że praktycznie nic się jej nie stało. Na straganie, w który wjechał pijany kierowca sprzedawane były zabawki. Aż strach pomyśleć, co by było gdyby stały tam akurat dzieci…  ag, fot. policja


Picture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)