Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Zazieleniamy Polskę, czyli 5 minut energii odnawialnej

Obrazek

Czy produkcja odnawialnej energii będzie miała w Polsce swoje 5 minut? Niektórzy twierdzą, że np. biogazownie właśnie teraz mają swoja szansę na intensywny rozwój. O perspektywach dla tego sekatora rozmawialiśmy z uczestnikami konferencji „Zazieleniamy Polskę”.

Grzegorz Ignaczewski28 kwietnia 2017, 16:42

Organizator konferencji, Olaf Makiewicz, w wywiadzie dla "top agrar Polska" opowiada o przesłankach zorganizowania konferencji i o swoich doświadczeniach z wykorzystaniem OZE na przykładzie OlandiiZ posłem Zbigniewem Ajchlerem rozmawialiśmy o rozwiązaniach prawnych, które mogły by wesprzeć rozwój OZE w Polsce i o wpływie polityki na rozwój tego sektoraZ Bohdanem Pilchem, wiceprezesem zarządu zakładów H. Cegielski z Poznania rozmawialiśmy o ofercie dla przedsiębiorców zainteresowanych budową biogazowni.

Nasza relacja z konferencji "Zazieleniamy Polskę" w Olandii.Picture of the author
Autor Artykułu:Grzegorz Ignaczewski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)