Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Żegnamy prof. Jadwigę Seremak-Bulge

Obrazek

Mamy, niestety, kolejną smutną wiadomość w tym tygodniu. W wieku 70 lat zmarła prof. Jadwiga Seremak-Bulge.

Marcin Jajor4 sierpnia 2017, 12:21
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Śp. Prof. Jadwigę Seremak-Bulge. Wykładowczynię akademicką, niezastąpioną specjalistkę w zakresie ekonomiki rolnictwa, zootechniki, polityki gospodarczej, integracji europejskiej i marketingu, wieloletnią kierowniczkę Zakładu Badań Rynkowych IERiGŻ-PIB, a także współpracowniczkę i konsultantkę wielu branżowych związków oraz organizacji przemysłowych i rolniczych.

Żegnamy mentorkę polskiego sektora mleka, która m.in. na łamach „top bydło” od wielu lat przybliżała wszystkim uczestnikom łańcucha dostaw, skomplikowane mechanizmy jakimi rządzi się rynek mleka, skrupulatnie analizowała czynniki mające wpływ na jego kształt, a także prognozowała wszystkie możliwe scenariusze jego rozwoju. Osobę, która zawsze służyła życzliwą radą, propagując do końca wspólne działania i konsolidację polskiego sektora mleka.

opr. mj/IERiGŻ
Fot. JajorPicture of the author
Autor Artykułu:Marcin Jajor
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)