Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Zgroza ASF. O czym piszemy we wrześniowym wydaniu top agrar Polska?

Afrykański pomór świń, dopłaty bezpośrednie oraz pomoc z PROW w nowej perspektywie - to tylko niektóre tematy, które poruszamy w najnowszym, wrześniowym wydaniu top agrar Polska. Zobacz koniecznie, o czym jeszcze piszemy w tym numerze!

Dominika Mulak24 sierpnia 2021, 19:03
ASF to zdecydowanie temat numer jeden tego wydania. Pomór zatacza coraz szersze kręgi na mapie Polski. Od początku epidemii wirusa w lutym 2014 r. nie ma widoków na jej koniec. Gorzej - rolnicy drżą i są wkurzeni, że walkę z ASF rząd przerzucił tylko na nich.

Jesteś ciekawy, jakie będą dopłaty bezpośrednie, a jaka pomoc z PROW w nowej perspektywie? A może zastanawiasz się, jak poradzić sobie w tym roku bez zapraw neonikotynoidowych w rzepaku? Koniecznie zobacz, o czym piszemy we wrześniowym wydaniu top agrar Polska.

O tematach opowiada Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska. Co więcej, zdradza szczegóły VI Forum Rolników i Agrobiznesu, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia 23 listopada w Sali Ziemi w Poznaniu!


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)