Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Zmiany kadrowe w ARiMR. Nowa wiceprezes już urzęduje

Obrazek

Pełniący obowiązki prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Dariusz Golec ma nową zastępczynię. Została nią Beata Orzołek, która zajęła miejsce Haliny Szymańskiej.

Bartłomiej Czekała13 czerwca 2017, 14:31

Szymańska, dotychczasowa zastępczyni prezesa Agencji, od dziś pełni funkcję szefowej Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Zajęła tym samym miejsce Małgorzaty Sadurskiej, która przechodzi do zarządu spółki PZU S.A..

Nowa wiceprezes Beata Orzołek w Centrali ARiMR w Warszawie będzie nadzorować trzy bardzo ważne departamenty:

  • Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych,
  • Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt,
  • Płatności Bezpośrednich.

Jak informuje ARiMR, wiceprezes Beata Orzołek urodziła się w 1970 r. w Piszu. Jest doktorem inżynierem nauk rolniczych w zakresie inżynierii rolniczej, absolwentką dwóch uczelni - Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie oraz Instytutu Budownictwa, Mechanizacji i Elektryfikacji Rolnictwa w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze rolniczym i administracji państwowej. Była dyrektorem Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, doradcą w prywatnych firmach działających w rolnictwie, a w końcu kierownikiem Biura Powiatowego w Kolnie i później dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Ukończyła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, brała udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach dotyczących m.in. funduszy strukturalnych UE, czy rozwoju gospodarstw rolnych.

oprac. bcz na podstawie ARiMR

Fot. ARiMR, grafika. Stanisławski.Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)