Znajdź pracę, której szukasz – Targi Pracy UPP

Znajdź pracę, której szukasz – Targi Pracy UPP

Szukasz pracy w branży rolniczej lub ogrodniczej? Nie czekaj dłużej. Przyjdź na Targi Pracy organizowane przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i po prostu ją znajdź.

r e k l a m a

Targi Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu odbędą się już po raz jedenasty. Jest to największe tego typu wydarzenie wśród uczelni przyrodniczych w kraju. Co roku na targach są obecni przedstawiciele firm z branż reprezentujących specyfikę uczelni. Można tu spotkać pracodawców z sektora rolniczego, ogrodniczego, spożywczego, drzewnego, finansowego i wielu innych.

W tym roku targi odbędą się 7 marca w godzinach 9.00-14.30 na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Targi Pracy UPP symbolicznie rozpoczynają wiosenne nabory młodych talentów w firmach poszukujących nowych pracowników do programów stażowych, mentorskich i ambasadorskich. 

Wydarzenie jest doskonałą formą spotkań "przy kawie" na nieoficjalnym gruncie. Zyskują na tym obie strony. Studenci mogą zasięgnąć informacji na temat interesujących ich stanowisk czy organizowanych przez firmy programów studenckich. Z kolei pracodawcy mają okazję do rekrutacji pracowników o specjalistycznych kwalifikacjach.

Oprócz rozmów targi to również wykłady, warsztaty i szkolenia oraz prezentacje firm, które przybliżają specyfikę pracy, zasady rekrutacji oraz ścieżki rozwoju zawodowego. 

Wydarzenie jest organizowane przez Dział Marketingu i Komunikacji/Biuro Karier UP w Poznaniu. Więcej informacji o targach znajdziecie pod adresem: http://targipracy.up.poznan.pl/pl/targi-pracy

Weź udział!

Chcesz wziąć udział w Targach Pracy UPP i pracować pod marką wymarzonego pracodawcy w branży? Przyjdź i sprawdź co możesz zyskać!
⇒ ZAREJESTRUJ SIĘ  w strefie Biura Karier, 
⇒ ODBIERZ Katalog Pracodawców od Pracuj.pl, Katalog Targów Pracy UPP,
⇒ SKONSULTUJ swoje CV u doradcy zawodowego, 
⇒ ZGŁOŚ SIĘ do Projektu Biura Karier, zrób bilans swoich kompetencji i znajdź pracę dopasowaną do Ciebie.

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii