Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Znamy najlepszych doradców rolniczych! Na podium doradczyni z Wielkopolski!

Obrazek

Podczas Dnia Przedsiębiorcy Rolnego 2022, organizowanego przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Centrum Doradztwa Rolniczego 17 listopada, rozstrzygnięto trzecią edycję konkursu Doradca Roku.

Dominika Mulak22 listopada 2022, 13:33
Pierwsze miejsce w trzeciej edycji konkursu Doradca Roku zdobył Jarosław Cichocki z Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Lubaniu. Drugą najlepszą doradczynią w Polsce została Dorota Piękna-Paterczyk z Wielkopolskiego ODR w Poznaniu. Z kolei trzecie miejsce na podium zajęła Sławomira Rogalewska z Zachodniopomorskiego ODR w Barzkowicach. Gratulujemy!

Sukces doradczyni z Wielkopolski

Dorota Piękna-Paterczyk (na zdjęciu) jest głównym specjalistą ds. produkcji roślinnej, a na co dzień pracuje w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Marszewie (powiat pleszewski) i doradza rolnikom w zakresie produkcji roślinnej. Praca jest dla niej pasją, do której napędzają ją ludzie.

– Jestem ogromnie zaskoczona tym wyróżnieniem. Uważam, że cały zespół doradców to fantastyczni ludzie, którzy z zaangażowaniem wykonują swoją pracę i wielu z nich zasługuje na takie uznanie. Jest mi jednak bardzo miło i dziękuję, że zostałam doceniona – mówi Dorota Piękna-Paterczyk, druga najlepsza doradczyni w Polsce.


Źródło i fot.: Wielkopolski ODR


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)