Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy 2022 Rok od top agrar Polska!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2022 Roku Karol Bujoczek, dr Maria Walerowska i Bartłomiej Czekała w imieniu całego Zespołu top agrar Polska. składają Wam najlepsze życzenia.

22 grudnia 2021, 20:06
- Drodzy Czytelnicy, Drodzy Internauci, Kochani Rolnicy! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, radości, spokoju, a także pogody ducha i wszelkich łask na ten czas Bożego Narodzenia - mówi Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska,

- Życzymy idealnej pogody. Przede wszystkim, żeby padał wtedy kiedy potrzeba, no i oczywiście wysokich plonów. Ale przede wszystkim dużo zdrowia, bo tego nam teraz najbardziej potrzeba - dodaje dr Maria Walerowska, zastępca redaktora naczelnego top agrar Polska.

W Nowym Roku życzymy Wam sukcesów na wszystkich polach - dosłownie i w przenośni - Waszej codziennej działalności w gospodarstwie. Jak najwyższych cen za płody rolne i jak najniższych cen za środki do produkcji. Wszystkiego co najlepsze! Bądźcie z nami w tym Nowym Roku w gazecie, w Internecie i na spotkaniach terenowych czy są one w terenie czy też online - życzy Bartłomiej Czekała, redaktor naczelny portalu topagrar.pl.

Niech Wam wszystkim w tym Nowym Roku i na ten świąteczny czas darzy! Wszystkiego dobrego! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2022 Roku!

Wasza Redakcja top agrar Polska


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)