Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Zyskaj wsparcie w monitorowaniu Twoich upraw - zapisz się na newsletter serwisu Agrarpogoda!

Obrazek

Po żniwach zacznie się kolejny sezon agrotechniczny. Chcemy pomóc Tobie w ochronie rzepaku i zbóż przed chwastami, szkodnikami i chorobami. Skorzystaj  z oferty naszego specjalnego newslettera Agrarpogoda.pl!

Bartłomiej Czekała23 marca 2021, 18:55
Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m. in. top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego, przygotowało specjalny serwis agrarpogoda.pl, który będzie narzędziem informacyjnym, wspierającym Ciebie  w codziennym prowadzeniu plantacji pszenicy ozimej, rzepaku, ziemniaków i buraków cukrowych.

W pierwszej fazie tego projektu jeżeli zapiszesz się na specjalny newsletter na stronie agrarpogoda.pl, otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową informacje dotyczące aktualnego przebiegu wegetacji roślin, zagrożenia ze strony chorób i szkodników oraz porady jak może poprawić zdrowotność roślin na swojej plantacji.

Redaktorzy i specjaliści współpracujący z serwisem agrarpogoda.pl będą przygotowywać dla Ciebie cenne informacje wzbogacone o wykresy ze stacji pogodowych i zdjęcia z plantacji.

Dzięki temu będziesz wiedzieć zawsze na bieżąco jakie choroby lub szkodniki mogą zagrażać Twoim plantacjom i będziesz mógł monitorować je i interweniować wtedy, gdy będzie to konieczne.

Wegetacja rusza – nie zwlekaj. Zapisz się na newsletter agrarpogoda.pl i bądź na bieżąco z wszystkim, co dzieje się na polach!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)