Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>Buraki cukrowe>

Zmiany w Biurze Związku Plantatorów Buraka

Obrazek

Kazimierz Kobza (na zdjęciu), wieloletni dyrektor biura Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego, przeszedł na emeryturę. Nowym szefem został Rafał Strachota.

dr Piotr Łuczak26 sierpnia 2016, 08:06

Kazimierz Kobza, wieloletni dyrektor biura Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego, przeszedł w sierpniu br. na emeryturę. W liście, który skierował do środowiska rolniczego podziękował za dotychczasową współpracę.

Na stanowisko nowego dyrektora biura powołano Rafała Strachotę. Strachota zajmuje się sprawami sektora buraków i cukru od ponad 12 lat, w ostatnich latach pełnił funkcję zastępcy dyrektora Biura KZPBC. Jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, ukończył studia z zakresu zarzadzania łańcuchem żywnościowym w CAH Dronten (Holandia). Jest członkiem Komisji Audytowej Międzynarodowej Konfederacji Europejskich Plantatorów Buraka (CIBE) oraz ekspertem w Grupie Dialogu Obywatelskiego przy Komisji Europejskiej.

Wykorzystano materiały KPBC. Opr. pł1 z 2
Kazimierz Kobza, wieloletni dyrektor biura Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego, przeszedł na emeryturę.

Kazimierz Kobza, wieloletni dyrektor biura Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego, przeszedł na emeryturę.

2 z 2
Nowym szefem biura KZPBC został Rafał Strachota.

Nowym szefem biura KZPBC został Rafał Strachota.

Picture of the author
Autor Artykułu:dr Piotr Łuczak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)