Zaloguj
Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Bydło>Bydło mięsne>

Ceny bydła: sprzedawać teraz czy czekać na podwyżki?

Zakłady zajmujące się skupem bydła w większości utrzymały cenniki na niezmienionym poziomie. Jedynie nieliczne obniżyły ceny za byki, jałówki i krowy. Rolnicy zastanawiają się, co robić - sprzedawać w tej cenie czy czekać na podwyżki... 

Dorota Kolasińska14 czerwca 2022, 11:18

Ceny bydła od ubiegłego tygodnia nie zmieniły się znacząco. Jedynie niektóre zakłady obniżyły stawki, dorównując do średniego poziomu w kraju. Nie można mówić o stabilizacji, bo na rynku pojawiła się lekka panika. Rolnicy nie wiedzą co dalej robić - sprzedawać, czy czekać na podwyżki. Odpowiedź z zakładów jest niestety jednoznaczna - o podwyżkach nie ma mowy, albo stabilizacja, albo dalszy spadek. 


Pozostało 94 % tekstu
Ten artykuł jest dostępny dla subskrybentów top agrar Premium.

Aby czytać wszystkie artykuły ze strefy Premium dołącz do grona subskrybentów już teraz! Skorzystaj ze specjalnej oferty – teraz tylko 3 zł za pierwsze 3 miesiące nieograniczonego dostępu do top agrar Premium.

Codziennie przygotowujemy dla Ciebie m. in. fachowe artykuły, porady i komentarze ekspertów, raporty oraz prognozy rynkowe. Bądź na bieżąco z tym, co najważniejsze dla rolnika.

SubskrybujZaloguj się
Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ