Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Bydło>Bydło mięsne>

Sommet de l'elevage w Clermont-Ferrand odbędzie się w październiku!

Obrazek
Mimo obaw związanych z pandemią koronawirusa jedna z największych wystaw bydła mięsnego odbędzie się zgodnie z planem. Organizatorzy Sommet de l'elevage potwierdzają termin imprezy!
Dorota Kolasińska30 czerwca 2020, 18:33
Organizatorzy Sommet de l'elevage, jednej z największych wystaw bydła mięsnego we Francji, potwierdzają, że wystawa się odbędzie w planowanych wcześniej dniach, a więc 7-9 października w Clermont-Ferrand. 
 
– Kontynuując monitorowanie sytuacji, odnotowujemy postępy w walce o przezwyciężenie epidemii COVID-19 we Francji. W związku z tym Sommet de l'elevage odbędzie się w zaplanowanych terminach. Obecnie ciężko pracujemy wspólnie z władzami lokalnymi i krajowymi nad środkami, które musimy wdrożyć, aby zagwarantować zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich naszych uczestników. Mimo że warunki te nie są w tej chwili ostateczne, jak najszybciej poinformujemy o tym wszystkich naszych wystawców i zwiedzających – informują organizatorzy wystawy we Francji
 
Sommet de l'elevage będzie jedną z niewielu wystaw rolniczych, które odbędą się w tym roku w Europie. Jak podkreślają organizatorzy, od zakończenia ograniczeń przyjmują coraz więcej zgłoszeń dotyczących rezerwacji stoisk od nowych wystawców. 

oprac. dkol na podst. materiałów prasowych Sommet l'elevage


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)