Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Bydło mięsne>

VII Forum Sektora Wołowiny już niedługo!

Obrazek

To już VII edycja Forum Sektora Wołowiny - specjalny czas dla ekspertów z branży, producentów i przetwórców wołowiny. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Dorota Kolasińska7 marca 2022, 18:10

VII Forum Sektora Wołowiny odbędzie się w Warszawie w Hotelu Radisson 10 i 11 marca w dwóch formach - zdalnej oraz na konferencję można przyjechać osobiście. Jak co roku, jest to wydarzenie, które zrzesza producentów, doradców, przetwórców, naukowców i ekspertów z całej branży produkcji wysokiej jakości wołowiny. 

Tegoroczne spotkanie upłynie w tematyce zrównoważonej produkcji dyktowanej poniekąd przez Europejski Zielony Ład, a dokładniej przez strategię "od pola do stołu". Kluczowymi zagadnieniami będzie przyszła promocja zrównoważonej i niskoemisyjnej wołowiny, a eksperci postarają się odpowiedzieć na pytanie czy proponowane przez kraje członkowskie interwencje zaproponowane w projektach KPS przygotują producentów żywca wołowego do nowych wyzwań w zakresie zrównoważonej niskoemisyjnej produkcji żywca wołowego? A ponadto rozmowa będzie się toczyć wokół metod zrównoważonej produkcji i określenia jej definicji. 

Prelegentami tegorocznej edycji Forum Wołowiny będą: Henryk Kowalczyk, minister rolnictwa, Maciej Golubiewski, Szef Gabinetu Janusza Wojciechowskiego Komisarza ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Mateusz Balcerowicz z KOWR, Jean Pierre Fleury, Przewodniczący Grupy Roboczej Wołowina i Cielęcina COPA COGECA, prof. dr hab. Agnieszka Wierzbicka Dyrektor Instytutu Genetyki i Biotechnologii Zwierząt Polskiej Akademii Nauk, Jerzy Wierzbicki z PZPBM i Jacek Zarzecki z PZHiPBM oraz wielu innych znanych ekspertów z branży. 

Forum poprowadzi Karol Bujoczek, red. naczelny top agrar Polska.

Program Forum znajduje się TUTAJ

Zarejestrować możesz się TUTAJPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)